American Hostel E Pousada
| Wi-Fi | Basen Basen do zanurzania | Spa i relaks Salon spa |
| Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących | Dostęp dla wózka inwalidzkiego Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich | Klimatyzacja |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Wygodny hotel American Hostel E Pousada Joinville oferuje 6 pokojów z widokiem na wewnętrzny dziedziniec.
Catedral de Joinville leży 25 min pieszo od tego wygodnego hotelu, a Pórtico e Moinho da XV jest w 3 km. Casa da Memória e Cemitério do Imigrante de Joinville znajduje się niedaleko od tego hotelu. Zatrzymując się w American Hostel E Pousada, można również podziwiać takie atrakcje przyrodnicze jak Parque Zoobôtanico, które znajdują się w odległości 30-minutowego spaceru. Ten obiekt noclegowy znajduje się 5 km od lotniska Joinville-Lauro Carneiro de Loyola i około 500 m od przystanku autobusowego Rua Padre Antonio Vieira 659.
Hotel oferuje szeroką gamę pokoi z szafką i podłogą z parkietu. Te pokoje także mają parkiet na podłodze.
Obiekt jest położony w odległości kilku przecznic od restauracji Sushi 'n Roll, która oferuje dania kuchni japońskiej.
- Lokalne atrakcje
- Narodowe Muzeum Pożarnictwa2 km
- DeRose Method Joinville2 km
- Museu Nacional do Corpo de Bombeiros2 km
- Zoobotanico2,1 km
- Museu Nacional de Imigração e Colonização1,7 km
- Rua das Palmeiras1,7 km
- Castelo dos Bugres2 km
- Saguacu Lake2 km
- Lotniska
- Lotnisko Joinville-Lauro Carneiro de Loyola11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona całodobowa
- Pomieszczenie z szafkami
- Gaśnice
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
Usługi rekreacyjne
- Basen do zanurzania
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Salon spa
Usługi
- Obsługa porządkowa
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Meble ogrodowe
- Telewizor LCD
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży wygodny hotel American Hostel E Pousada?
Podróż od wygodnego hotelu American Hostel E Pousada do centrum miasta zajmuje 25 min spacerem. - 🚗
Czy znajdę parking w wygodnym hotelu American Hostel E Pousada?
Goście wygodnego hotelu American Hostel E Pousada mogą skorzystać z parkingu. - 🕗
Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z hotelu American Hostel E Pousada?
Goście hotelu American Hostel E Pousada powinni być gotowi do wymeldowania o 11:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?
Średnia cena pokoju w tym hotelu wynosi 27 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - ❓
Czy ten hotel zapewnia zakwaterowanie dla osób niepełnosprawnych?
Tak, ten hotel zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dostęp dla wózków inwalidzkich dla gości o specjalnych potrzebach. W przypadku szczegółowych pytań zalecamy zadzwonić z wyprzedzeniem w celu potwierdzenia.